Nasze realizacje

Pragniemy zaoferować nasze usługi Foto-Video

Zarówno filmy jak i zdjęcia realizujemy za pomocą nowoczesnego cyfrowego sprzętu, z jasną wymienną optyką, co pozwala na uzyskanie najlepszych kadrów z małą głębią ostrości.

Do nagrań wykorzystujemy nowoczesne stabilizatory typu gimbal, slider oraz statywy tripod, monopod. Uzyskujemy piękne ujęcia a obraz płynie jak w hollywoodzkim filmie.

Jak wiemy, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Do realizacji filmów korzystamy również z dronów. Świat z góry wygląda zupełnie inaczej i tego typu ujęć również nie może zabraknąć w naszych reportażach.

Podczas realizacji, dzięki wykorzystaniu wielopunktowej rejestracji dźwięku, zapewnimy Państwu nie tylko piekny obraz ale również znakomity dźwięk w Waszym filmie.

Zrealizujemy dla Państwa film zarówno w Full HD jak i w 4K w zależności od potrzeb. Produkujemy krótkie filmy w formie teledysku jak i długie videoreportaże. U nas to Klient decyduje jaki film zamawia.

Zdjęcia oddajemy Państwu w eleganckim albumie albo w formie FotoKsiążki. Dodatkowo otrzymujecie od nas Państwo swoje zdjęcia nagrane na płycie DVD lub na PenDrivie.